Rüyada
Işık
Görmek

Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, umudu simgeler. Rüyasında ışık gören yaşadığı sıkıntılı dönemi geride bırakır ve ferahlar. Rüyada ışık görmek, güzel günlerin başlangıcını müjdeler. Rüyada evine ışık geldiğini görmek ise aile hayatında huzur ve mutluluğun artması olarak yorumlanır. Rüyada ışığın vücuduna vurduğunu görmek, sağlığın daha iyi olacağını gösterir. Bu rüyayı gören hastaysa kısa sürede şifa bulur ve eski sağlığına kavuşur. Rüyada eline avucuna ışık geldiğini gören çok bereketli bir döneme girer. Rüyada gözlerine ışık geldiğini görmek ise daha farklı yorumlanır. Bu rüya, kişinin bir güç tarafından korunduğunu gösterir.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak, kişinin kendi gayretiyle hayatında istediği konuma geleceğini simgeler. Rüyada yaktığı ışın etrafı aydınlattığını görmek ise kişinin yapacağı çalışmaların birçok insana fayda sağlayacağını gösterir.

Rüyada Işığın Söndüğünü Görmek

Rüyada ışığın söndüğünü görmek, hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, beklenmedik bir sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada ışığı söndürdüğünü görmek, rüya sahibinin kendi dikkatsizliği yüzünden çok sıkıntılı bir süreçten geçeceğini gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top