Rüyada
Isırılmak

Rüyada Isırılmak

Rüyada ısırılmak, bilgili bir insan tarafından uyarılmak anlamına gelir. Rüyada ısırıldığını görmek, kişinin vereceği kararlar konusunda daha dikkatli olması gerektiğini de simgeler. Rüyada ısırıldığında canının yandığını hissetmek, rüya sahibinin davranışlarına dikkat etmediği takdirde yaşantısında bazı sorunlarla karşılaşacağını gösterir. Diğer taraftan, rüyada bir hayvan tarafından ısırıldığını görmek ise kişinin çevresindeki kıskanç ve sinsi bir insandan zarar göreceğini haber verir. Rüyada bir hayvan tarafından ısırılıp canının hiç yanmadığını hissetmek, kişinin yaşantısında çok güçlü bir konuma geleceğini simgeler.

Rüyada Yılan Isırması

Rüyada yılan ısırması görmek, rüya sahibinin yakınında bulunan çok sinsi bir insandan zarar göreceğini gösterir. Rüyada yılan ısırdığı zaman canının yandığını hissetmek büyük bir sıkıntıyla karşılaşmak anlamına gelir. Rüyada kendisini ısıran bir yılanı öldürmek, bir düşmanı alt etmek olarak yorumlanır.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada köpek seven bir insanın bir köpek tarafından ısırıldığını görmesi; kişinin bir dostu tarafından uyarılması anlamına gelir. Diğer taraftan; rüyada köpek sevmeyen veya köpekten korkan bir insanın bir köpek tarafından ısırıldığını görmesi ise kişinin yakınında olan bir insanla arasında sorunlar yaşanacağını gösterir.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyada kedi ısırması görmek, rüya sahibinin çevresindeki bencil ve meraklı bir insanla arasında bir dedikodu yüzünden problemler yaşanacağını gösterir. Bu rüya, kişinin hiç alakası olmadığı halde bir dedikodunun içine çekileceğini ve bu sebepten dolayı rüya sahibinin çevresindeki bu bencil insanla arasında tartışmalar yaşanacağını simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top