Rüyada
Kapak
Görmek

Rüyada Kapak Görmek

Rüyada kapak görmek, bir konuyu gizlemek anlamına gelir. Rüyasında kapak gören kendisi hakkında yeni gelişen bir konuyu çevresinden gizler. Rüyada görülen kapağın rengide ayrıca önemlidir. Rüyada kırmızı kapak görmek, yeni gelişen bir aşkı saklamak anlamına gelir. Rüyada yeşil kapak görmek ise maddi konularda yaşanacak bir gelişmeyi gizlemek olarak yorumlanır. Rüyada beyaz kapak görmek, kişinin istemeden yaptığı bir hatayı yakınlarından gizlemesi anlamına gelir. Rüyada sarı kapak görmek ise hastalığı saklamak olarak yorumlanır. Rüyada mavi kapak görmek de yapılacak bir yolculuğu gizlemek anlamına gelir.

Rüyada Kapak Açmak

Rüyada kapak açmak, gizli kalmış bir konunun açığa çıkacağını gösterir. Rüyasında bir kapağı açtığını gören kendisi hakkında gizlediği bir konuyu yakınlarıyla paylaşır. Rüyada başkasının kapak açtığını görmek de şaşırtıcı bir sırrı öğrenmek anlamına gelir.

Rüyada Kapak Kapatmak

Rüyada kapak kapatmak, sır saklamak olarak yorumlanır. Rüyasında kapak kapattığını gören bir dostunun veya yakının sırrını öğrenir ve bu sırrı saklar. Rüyada kapatılan kapak ne kadar büyükse kişinin saklayacağı sır da o kadar önemli olur.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top