Rüyada
Kara Üzüm
Görmek

Rüyada Kara Üzüm Görmek

Rüyada kara üzüm görmek, şans ve bolluk anlamına gelir. Rüyasında kara üzüm gören hayatının en şanslı dönemine girer. Rüyada kara üzüm görmek aynı zamanda kişinin daha önce hiç sahip olmadığı türden bir bolluğa kavuşacağını müjdeler. Bekar birinin rüyasında kara üzüm görmesi; onun ileride çok şanslı biriyle evleneceğini haber verir. Evli birinin rüyasında kara üzüm görmesi de uzun süren birtakım maddi sorunların yakında tamamen geçeceğini gösterir. Kara üzüm rüyasında önemli olan rüyada görülen kara üzümün çürük olmaması gerektiğidir. Rüyada çürük kara üzüm görmek, hayal kırıklığına işaret eder.

Rüyada Kara Üzüm Yemek

Rüyada kara üzüm yemek, tez vakitte gelecek büyük kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında salkım salkım kara üzüm yediğini gören servet sayılacak bir paraya sahip olur. Bu rüyayı gören hayatının sonuna kadar maddi sıkıntı yaşamaz.

Rüyada Kara Üzüm Salkımı Görmek

Rüyada kara üzüm salkımı görmek, toplu para olarak yorumlanır. Rüyasında kara üzüm salkımı gören kısa süre sonra toplu para alır. Bu rüya ayrıca kişinin büyük bir mirastan pay alması anlamına da gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top