Rüyada
Kara Yılan
Görmek

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek, düşman olarak yorumlanır. Rüyasında kara yılan gören can sıkıcı bir olayla karşı karşıya kalır. Rüyada evde kara yılan görmek, rüya sahibinin yakınında olan ve kendini çok iyi gizleyen kötü niyetli birini simgeler. Rüyada iş yerinde kara yılan görmek ise kişinin kazanç kapısında veya bulunduğu mevkide gözü olan birini temsil eder. Rüyada doğada kara yılan görmek de kişinin arkadaş çevresinde bulunan ve rüya sahibinin her hareketini dikkatle izleyen sinsi birine işaret eder. Rüyasında kara yılan gören birinin yakın çevresindeki insanların davranışlarını çok daha iyi gözlemlemesi gerekir.

Rüyada Kara Yılan Öldürmek

Rüyada kara yılan öldürmek, bir düşmanı etkisiz hale getirmek anlamına gelir. Rüyasında kara yılan öldürdüğünü gören kendisine yapılacak olan bir kötülüğün önüne geçer. Rüyada kara yılan öldürmek aynı zamanda kişinin yakınında bulunan kıskanç ve sinsi insanın kim olduğunu anlayıp onu yakınından uzaklaştırması anlamına da gelir.

Rüyada Kara Yılan Sokması

Rüyada kara yılan sokması, rüya sahibinin kendisine yakın olarak gördüğü birinden beklemediği bir kötülük göreceğini haber verir. Rüyada kara yılanın elinden soktuğunu görmek de kişiyi maddi anlamda büyük bir zarara uğratacak bir kötülüğe işaret eder. Bu rüya, kişinin emeğinin çalınması olarak da yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top