Rüyada
Kartal
Görmek

Rüyada Kartal Görmek

Rüyada kartal görmek, rüya sahibinin yaşantısında güçlü bir konuma geleceğini haber verir. Rüyasında kartal gören kısa süre içinde işinde yükselir. Rüyada kartal görmek aynı zamanda herkesin göremediği önemli bir fırsatı görmek olarak da yorumlanır. Rüyada uçan kartal görmek, terfi anlamına gelir. Rüyasında uçan bir kartalın bir yere konduğunu görmek ise kişinin rakiplerini geride bırakarak çalıştığı alanda zirveye çıkacağını gösterir. Kartal rüyasında önemli olan rüyada görülen kartalın sağlıklı olması gerektiğidir. Rüyada hasta veya ölü kartal görmek, güç ve mevki kaybı anlamına gelir.

Rüyada Kartal Öldürmek

Rüyada kartal öldürmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden başarısına gölge düşürecek yanlış bir davranışın içine gireceğini haber verir. Rüyasında kartal öldürdüğünü gören sahip olduğu kazanımları kısa sürede kaybeder.

Rüyada Kartal Beslemek

Rüyada kartal beslemek, kişinin kendine yatırım yapması anlamına gelir. Rüyasında kartal beslediğini gören ileride kendisine büyük kazanım sağlayacak birtakım yeni faaliyetler içine girer. Bu rüya, kişinin kendini geliştirmesi anlamına gelir.

Rüyada Kartal Yavrusu Görmek

Rüyada kartal yavrusu görmek, rüya sahibinin atılacağı yeni bir işte zamanla çok başarılı olacağını müjdeler. Rüyasında kartal yavrusu gören ileride başarı ve büyük bir kazanç elde edeceği yeni bir işe atılır. Kartal yavrusu rüyası genel olarak kişinin geleceğinin parlak olduğunu haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top