Rüyada
Kaş
Görmek

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada kaş görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında kendi kaşlarını güzel ve bakımlı olduğunu gören sevinç yapar. Rüyada kaşlarını gürleşmiş olarak görmek ise mevki sahibi olmak anlamına gelir. Fakat; rüyada kaşlarını dökülmüş görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin sıkıntılı bir süreçten geçeceğini haber verir. Rüyada başka birine ait kaş görmek, haber olarak yorumlanır. Rüyada başkasının kaşlarını güzel ve bakımlı gören sevindirici bir haber alır. Rüyada başka birine ait kaşları dökülmüş veya bakımsız görmek de yoldan gelecek can sıkıcı bir haber alamaya işaret eder.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, rüya sahibinin uzun süredir yaşadığı bir sıkıntıdan kurtulacağını haber verir. Rüyasında kaş aldırdığını gören kısa süre sonra hayatında birtakım güzelliklerle karşılaşır. Kaş aldırma rüyası genel olarak sıkıntının sonlanması anlamına gelir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş almak, rüya sahibinin kendi sorununa kendisinin çare bulacağını gösterir. Rüyasında kendi kaşını aldığını gören çok geçmeden bir sıkıntısının üstesinden gelir. Rüyada başkasının kaşını almak da kişinin bir yakının derdine çare bulması anlamına gelir.

Rüyada Kaş Boyamak

Rüyada kaş boyamak, rüya sahibinin yaşantısına birtakım yenilikler katacağını haber verir. Rüyasında kaşlarını boyadığını gören çok geçmeden hayatında köklü değişiklikler yapar. Rüyada başka birinin kaş boyadığını görmek ise daha farklı yorumlanır. Bu rüya, kişinin yakınında bulunan ve kendini çok iyi gizleyen sinsi ve kıskanç birine işaret eder.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaş dökülmesi ani sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında kaşlarının döküldüğünü gören kısa süre sonra can sıkıcı bir durumla karşılaşır. Rüyada başkasının kaşlarının döküldüğünü görmek de kişinin kendisine yakın gördüğü biri hakkında üzücü bir haber alacağını gösterir.

Rüyada Kaş Beyazlaması

Rüyada kaş beyazlaması kişinin olgunlaşmasına yardımcı olacak bir olayı simgeler. Rüyasında kaşının beyazladığını gören daha önce hiç karşılaşmadığı türden bir olayla karşılaşır ve bu olayın sonucunda çok önemli bir ders alır. Kaş beyazlaması rüyası karakterin olgunlaşması anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top