Rüyada
Kaz
Görmek

Rüyada Kaz Görmek

Rüyada kaz görmek, rüya sahibinin çevresindeki açık sözlü ve güvenilir bir insanı simgeler. Rüyasında kaz gören kısa süre sonra sevindirici bir durumla karşılaşır. Rüyada kaz sesi duymak, şaşkınlık yaratacak bir haber olarak yorumlanır. Rüyada kaz tüyü görmek, küçük kısmet olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören hiç beklemediği bir anda küçük bir kısmet alır. Rüyada kazın ısırdığını görmek, uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olmadığı takdirde birtakım sıkıntılarla karşılaşacağını haber verir. Rüyada birden fazla kaz görmek de kişinin güvenilir bir çevrede olduğu gösterir.

Rüyada Kaz Eti Görmek

Rüyada kaz eti görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada çiğ kaz eti görmek, rüya sahibinin kazancında başkalarının gözünün kalacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda dedikoduya neden olacak bir kazancı da simgeler. Rüyada pişmiş kaz eti görmek ise kişinin emeklerinin karşılığını yakında bol bol almaya başlayacağını gösterir.

Rüyada Kaz Eti Yemek

Rüyada kaz eti yemek, rüya sahibinin ayağına gelecek bir kısmeti simgeler. Rüyasında kaz eti yediğini gören çok geçmeden maddi anlamda ferahlayacağı bir sürece girer. Rüyada kaz eti yemek genel olarak kişinin maddi durumunda yaşanacak olumlu gelişmeleri müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top