Rüyada
Kekik
Görmek

Rüyada Kekik Görmek

Rüyada kekik görmek, iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyada taze kekik görmek, kıskançlık yaratacak bir başarıyı simgeler. Rüyasında yemyeşil taze kekik gören kısa süre sonra yaşantısında çok hızlı bir şekilde yükselmeye başlar. Diğer taraftan; rüyada kuru kekik görmek daha farklı yorumlanır. Bu rüya, kişinin yakında eline geçecek olan toplu parayı simgeler. Rüyada kuru kekiğin kokusunu hissetmek, rüya sahibinin eline geçecek olan toplu paranın yakın çevresinde birtakım dedikoduya neden olacağını gösterir. Rüyada kekik yemek de kişinin eline geçecek olan parayı keyifle harcayacağını haber verir.

Rüyada Kekik Toplamak

Rüyada kekik toplamak, sıkıntılı bir sürecin ardından gelen maddi ferahlığı temsil eder. Rüyasında kekik topladığını gören kısa süre sonra işinde gösterdiği özverili çalışmanın karşılığını alır. Bu rüya aynı zamanda tez vakitte gelecek para olarak da yorumlanır.

Rüyada Kekik Tarlası Görmek

Rüyada kekik tarlası görmek, yeni bir kazanç kapısını simgeler. Rüyasında kekik tarlası gören kısa süre sonra yeni bir iş koluna yatırım yapar. Bu rüya, çok az insan tarafında bilinen bir işe para yatırmak anlamına da gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top