Rüyada
Keklik
Görmek

Rüyada Keklik Görmek

Rüyada keklik görmek, yoldan gelecek güzel bir habere işaret eder. Rüyasında keklik gören kısa süre içinde çok müjdeli bir haber alır. Rüyada evde keklik görmek, tüm aileyi ilgilendiren bir konuda iyi bir almaya işaret eder. Rüyada kekliği havada görmek ise kişinin yoldan beklediği bir haberi çok yakında alacağını müjdeler. Rüyada keklik tutmak, rüya sahibinin tam da ihtiyacı olduğu bir anda eline geçecek olan kısmeti simgeler. Rüyada keklik yakalamak ise kişinin yapılması çok zor bir işin üstesinde başarıyla gelmesi anlamına gelir. Rüyada keklik sesi duymak da güzel bir söz işitmeyi temsil eder.

Rüyada Keklik Avlamak

Rüyada keklik avlamak, maddi anlamda bereketli bir döneme girmeyi simgeler. Rüyasında keklik avladığını gören birinin kazanç kapılarında çok sevindirici gelişmeler yaşanır. Bu rüya ayrıca şansın açılması anlamına da gelir.

Rüyada Keklik Sürüsü Görmek

Rüyada keklik sürüsü görmek, arka arkaya gelecek olan kısmetleri simgeler. Rüyasında keklik sürüsü gören sürekli gelir elde edeceği bir kazanç kapısına sahip olur. Rüyasında uçan keklik sürüsü görmek de yoldan gelecek kısmeti haber verir.

Rüyada Keklik Yumurtası Görmek

Rüyada keklik yumurtası görmek, yeni oluşmakta olan kazançlı bir işi temsil eder. Rüyasında keklik yumurtası gören henüz fikir aşamasında olan bir işe yatırım yapar.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top