Rüyada
Kemer
Görmek

Rüyada Kemer Görmek

Rüyada kemer görmek, bekarlar ve evliler için farklı şekilde yorumlanır. Bekar birinin rüyasında kemer görmesi yaklaşan bereketli bir evliliği müjdeler. Bu rüyayı gören bekar kimse çok geçmeden hayatını birleştireceği insanla tanışır. Evli birinin rüyasında kemer görmesi ise evlilikte bolluk ve bereketin artması olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda evliler için mülk sahibi olmak anlamına da gelir. Rüyada yeni kemer görmek, rüya sahibinin hayatında bazı sevindirici gelişmeler yaşanacağını haber verir. Rüyada eski kemer görmek de geçmişte yaşanan bir konunun tekrar gündeme geleceğini gösterir.

Rüyada Kemer Takmak

Rüyada kemer takmak, bekarlar için tez zamanda gerçekleşecek olan nişan veya evliliği simgeler. Rüyasında kemer taktığını gören bekar kimse kısa süre içinde sevdiği insanla nişanlanır veya evlenir. Evli birinin rüyasında kemer taktığını görmesi de evlilikte çok bereketli bir dönemin başlangıcını temsil eder. Bu rüya, evlilikte yaşanan birtakım maddi sorunların sonlanması anlamına da gelir.

Rüyada Kemer Çıkarmak

Rüyada kemer çıkarmak, bir beraberliği sonlandırmak anlamına gelir. Rüyada taktığı kemeri çıkarmak aynı zamanda kişinin kararsız kaldığı bir konuda karar vermeye hazır olduğunu da gösterir.

Rüyada Kemer Kopması

Rüyada kemer kopması, hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüyasında bir kemerin koptuğunu görmek, rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği bir konu hakkında beklenmedik bir durum yaşayacağını haber verir. Rüyada taktığı kemerin koptuğunu görmek de ani bir ayrılığı simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top