Rüyada
Kertenkele
Görmek

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada kertenkele görmek, sinsi ve dedikoducu birini simgeler. Rüyasında kertenkele gören kısa süre sonra adının bir dedikoduya karıştığını duyar. Rüyada evde kertenkele görmek, bu sinsi ve dedikoducu insanın rüya sahibinin çok yakınında olduğunu haber verir. Rüyada üzerinde kertenkele dolaştığını gören çok geçmeden sıkıntılı bir olayla karşı karşıya kalır. Bu rüya, kişinin farkında olmadan bu sinsi insanı kendine çok yaklaştırdığını gösterir. Rüyada kertenkele öldürmek de kişinin yakınındaki bu sinsi insanın kim olduğunu anlayıp onu çevresinden uzaklaştırması anlamına gelir.

Rüyada Kertenkele Isırması

Rüyada kertenkele ısırması, rüya sahibinin bir dedikodu yüzünden hayatında birtakım istenmeyen durumlar yaşanacağını haber verir. Rüyada bir kertenkelenin elini ısırdığını görmek de işle ilgili bir konuda sorun yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Kertenkele Yemek

Rüyada kertenkele yemek, sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyasında kertenkele yediğini gören istemeden de olsa bir şeyi yapmak durumunda kalır. Bu rüya, gönülsüz yapılan bir işi veya faaliyeti simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top