Rüyada
Kilim
Görmek

Rüyada Kilim Görmek

Rüyada kilim görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyasında güzel ve canlı renklere sahip bir kilim gören kısa süre sonra çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada kilim almak, yaklaşan zenginliğin habercisidir. Bu rüya aynı zamanda kişinin kazancında büyük bir artış yaşanacağını gösterir. Rüyada üst üste kilimler görmek ise mirasa işaret eder. Bu rüyayı gören hayatının sonun kadar bir daha maddi sıkıntı yaşamaz. Rüyada yerin kilimle kaplı olduğunu görmek de kişinin kazanç kapılarında yaşanacak büyük bir değişime işaret eder. Bu rüya, kişinin işinde çok hızlı yükseleceğini ve beraberinde de gelirini arttıracağını haber verir.

Rüyada Kilim Dokumak

Rüyada kilim dokumak, rüya sahibinin özverili çalışmalarının karşılığını yakında almaya başlayacağını haber verir. Rüyasında kilim dokuduğunu gören zorlu bir süreç sonrasında çok ferahlar. Kilim dokuma rüyası genel olarak emeğin ardından gelecek olan başarıyı simgeler.

Rüyada Kilim Silkelemek

Rüyada kilim silkelemek, rüya sahibinin sıkıntılarını geride bırakacağını müjdeler. Rüyasında kilim silkelediğini gören aklını kurcalayan bir sorundan tez vakitte kurtulur. Bu rüya, kişinin manevi anlamda çok rahatlayacağını haber verir.

Rüyada Kilim Yıkamak

Rüyada kilim yıkamak, rüya sahibinin hayatında ilerlemesine engel olan bir durumun yakında ortadan kalkacağını haber verir. Kilim yıkama rüyasında önemli olan rüyada kilim yıkarken sabun veya köpük görülmemesi gerektiğidir. Rüyada kilim yıkarken sabun veya köpük görmek, can sıkıcı bir duruma işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top