Rüyada
Kobra Yılanı
Görmek

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek, rüya sahibinin çevresindeki kıskanç, sinsi ve art niyetli bir insanı simgeler. Rüyasında kobra yılanı gören kısa süre sonra bu sinsi insan yüzünden bir sorunla karşılaşır. Rüyada doğada kobra yılanı görmek, rüya sahibinin çevresinde dost gibi görünen fakat gerçekte hiç de öyle olmayan bir insanı temsil eder. Diğer taraftan; rüyada evde kobra yılanı görmek ise bu kıskanç ve sinsi insanın rüya sahibinin çok yakınında biri olduğunu haber verir. Rüyada sayısız kobra yılanını bir arada görmek de kişinin tamamen sinsi ve kıskanç insanlardan oluşan bir çevrede bulunduğunu gösterir.

Rüyada Kobra Yılanı Sokması

Rüyada kobra yılanı sokması, rüya sahibinin yakınındaki sinsi bir insandan ciddi bir kötülük göreceğini haber verir. Rüyada kobra yılanı soktuktan sonra canının yandığını hissetmek yapılan kötülüğün rüya sahibine çok zarar vereceğini gösterir. Rüyada kobra yılanı sokması her zaman yaklaşan bir kötülüğü temsil eder.

Rüyada Kobra Yılanı Öldürmek

Rüyada kobra yılanı öldürmek, sinsi ve art niyetli bir insanı etkisiz hale getirmek anlamına gelir. Rüyasında kobra yılanı öldürdüğünü gören bir kimse sinsi birinin vereceği zararı önceden görerek bunu önler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top