Rüyada
Kova
Görmek

Rüyada Kova Görmek

Rüyada kova görmek, birikim yapmak anlamına gelir. Rüyasında kova gören hayalini kurduğu bir şeyi alabilmek için birikim yapmaya başlar. Kova rüyasında önemli olan; rüyada görülen kovanın dolu olması gerektiğidir. Rüyada dolu kova görmek, yapılacak birikimin çok hayırlı bir iş için kullanılacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada boş kap görmek ise yapılacak birikimin çok kısa süre içinde harcanacağını ve birikimin boşa gideceğini haber verir. Rüyada delik kova görmek de beklenmedik bir para kaybına işaret eder. Bu rüyayı gören birinin günlük yaşantısında yapacağı yatırımlara dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Kovada Su Görmek

Rüyada kovada su görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyada kovada temiz su görmek, rüya sahibinin yapacağı birikimin ileride ona huzur ve mutluluk getireceğini haber verir. Bu rüya, helal kazançla yapılan birikimi simgeler. Diğer taraftan; rüyada kovada pis su görmek hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin yapacağı birikime gölge düşeceğini gösterir.

Rüyada Kovaya Su Koymak

Rüyada kovaya su koymak, kısa süre içinde başlanacak bir birikimi simgeler. Bu rüyayı gören tez zamanda birikim yapmaya başlar. Kovaya su koyma rüyasında da kovaya konulan suyun temiz olması çok önemlidir. Rüyada kovaya temiz su koymak, rüya sahibinin helal bir kazançla birikim yapacağını gösterir. Rüyada kovaya kirli su koymak da hileli yoldan elde edilen bir kazancı biriktirmek anlamına gelir.

Rüyada Kovada Balık Görmek

Rüyada kovada balık görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında kovada balık gören çok geçmeden küçük bir kısmet alır. Rüyada kovada balık görmek ayrıca kişinin daha önce çok emek vererek yaptığı bir işin karşılığını geç de olsa alacağını müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top