Rüyada
Kulak
Görmek

Rüyada Kulak Görmek

Rüyada kulak görmek, haber olarak yorumlanır. Rüyasında kulak gören kısa süre sonra önemli bir haber alır. Rüyada düzgün görünümlü bir kulak görmek, rüya sahibinin uzun zamandır cevabını merakla beklediği bir konu hakkında müjdeli bir haber alacağını gösterir. Diğer taraftan; rüyada eğri veya biçimsiz duran bir kulak görmek ise hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin alacağı bir haber karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını gösyerir. Rüyada eğri kulak görmek aynı zamanda aslı astarı belli olmayan can sıkıcı bir dedikoduya da işaret eder. Rüyada kendi kulağını olduğundan farklı görmek de şaşkınlık yaratacak bir haberi simgeler.

Rüyada Kulak Kiri Görmek

Rüyada kulak kiri görmek, çözüm bekleyen bazı sorunları simgeler. Rüyasında kulak kiri gören çok geçmeden bu sorunları çözüme kavuşturmak için birtakım adım atar. Rüyada kulak kiri görmek genel olarak kişinin zamanında yapılması gereken birşeyi yapmakta çok geç kaldığını da haber verir.

Rüyada Kulak Temizlemek

Rüyada kulak temizlemek, rüya sahibinin yaşantısında olumlu yönde değer katacak bazı faaliyetler içine gireceğini haber verir. Rüyasında kulak temizlediğini gören kendisini uzun zamandır rahatsız eden bir durumu değiştirmek için harekete geçer. Bu rüya genel olarak kişinin kendini yenileme ve değiştirme arzusunu simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top