Rüyada
Külot
Görmek

Rüyada Külot Görmek

Rüyada külot görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında eski veya yırtık bir kilot gören maddi anlamda sıkıntılı bir dönemden geçer. Bu rüya, kişinin kazanç kapısında yaşanacak beklenmedik sorunlara işaret eder. Diğer taraftan; rüyada yeni ve temiz bir külot görmek ise kazançlı bir iş fırsatını simgeler. Bu rüyayı gören çok geçmeden bol kazançlı bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada üzerine pislik bulaşmış külot görmek, yaklaşmakta olan zenginliğin habercisidir. Bu rüyayı gören bir daha maddi sıkıntı yaşamaz. Rüyada yamalı külot görmek de tez vakitte gelecek küçük bir kısmeti simgeler.

Rüyada Külot Almak

Rüyada külot almak, rüya sahibinin yeni bir işe yatırım yapacağını gösterir. Rüyasında külot aldığını gören sahip olduğu birikimi ileride çok kazanç elde edeceği türden bir işe yatırır.

Rüyada Külot Yıkamak

Rüyada külot yıkamak, rüya sahibinin gereksiz bir masrafın içine gireceğini haber verir. Rüyasında üzerine pislik bulaşmış bir külot yıkadığını gören kendi hatası yüzünden çok büyük bir kısmeti kaçırır.

Rüyada Külot Değiştirmek

Rüyada külot değiştirmek, yeni bir işi simgeler. Rüyasında külot değiştirdiğini gören çok geçmeden çalıştığı işi değiştirir. Bu rüya iş arayan biri için de iş bulmak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top