Rüyada
Kumaş
Görmek

Rüyada Kumaş Görmek

Rüyada kumaş görmek, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyasında kumaş gören yaşantısında çok kısmetli bir döneme girer. Bu rüya, kişinin uzun süren maddi sorunlarının yakında sona ereceğini de haber verir. Kumaş rüyasında önemli olan; rüyada görülen kumaşın yeni ve parlak bir renge sahip olması gerektiğidir. Rüyada eski bir kumaş görmek, rüya sahibinin gerçekleşmesine kesin gözüyle baktığı bir konuda hayal kırıklığı yaşayacağını haber verir. Rüyada delik kumaş görmek ise para kaybı olarak yorumlanır. Rüyada kumaş almak da kişinin emeklerinin karşılığını yakında bol bol almaya başlayacağını müjdeler.

Rüyada Kumaş Kesmek

Rüyada kumaş kesmek, yüklü bir kazancı paylaşmayı simgeler. Rüyasında kumaş kestiğini gören toplu bir paradan hakkına düşen bölümü alır. Bu rüya aynı zamanda mirastan pay almak anlamına da gelir.

Rüyada Kumaş Parçaları Görmek

Rüyada kumaş parçaları görmek, küçük kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında kumaş parçaları gören hiç beklmediği bir anda çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada üst üste dizili kumaş parçaları görmek de birikim yapmayı simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top