Rüyada
Kundura
Görmek

Rüyada Kundura Görmek

Rüyada kundura görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemden geçeceğini haber verir. Rüyasında kundura gören çok geçmeden yaşantısında beklenmedik birtakım sıkıntılarla karşılaşmaya başlar. Rüyada görülen kunduranın rengi de bu rüyanın doğru yorumlanması için ayrıca önemlidir. Rüyada açık renk kundura görmek, yaşanacak sıkıntılı sürecin kısa sürede atlatılacağını haber verir. Diğer taraftan; rüyada koyu renk kundura görmek ise hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, yaşanacak sıkıntılı sürecin düşünülenden çok daha uzun süreceğini gösterir. Rüyada birden fazla kundura görmek de arka arkaya yaşanacak sorunları temsil eder.

Rüyada Kundura Giymek

Rüyada kundura giymek; kundura rüyasına benzer şekilde yorumlanır ve sıkıntılı bir süreci simgeler. Rüyada rahat bir kundura giymek, rüya sahibinin karşılaşacağı sorunların üstesinden gelecek güce sahip olduğunu haber verir. Rüyada ayağını sıkan bir kundura giymek ise yaşanacak sıkıntının sanılandan daha büyük olacağını gösterir. Rüyada giydiği kundurayı çıkartmak da kısa sürede sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir.

Rüyada Kundura Boyamak

Rüyada kundura boyamak, rüya sahibinin yaşadığı birtakım sorunları çevresinden gizleyeceğini haber verir. Rüyada kundura boyarken boyanın eline bulaştığını görmek de kişinin yaşadığı sorunları aşmakta zorlanacağını gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top