Rüyada
Künefe
Görmek

Rüyada Künefe Görmek

Rüyada künefe görmek, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyasında tepside künefe gören kısa süre içinde maddi anlamda büyük bir ferahlık yaşar. Bu rüya, uzun süren birtakım maddi sorunların yakında sonlanacağını müjdeler. Rüyada künefenin üzerinde fıstık taneleri görmek, yaklaşmakta olan büyük zenginliğin habercisidir. Böyle bir rüya gören yaşantısı boyunca bir daha maddi sıkıntı yaşamaz. Rüyada tabakta künefe görmek de kişinin çok çalışmadan ve yorulmadan elde edeceği kazancı simgeler. Bu rüya kişinin ayağına gelecek bol kazançlı bir iş fırsatı anlamına da gelir.

Rüyada Künefe Yemek

Rüyada künefe yemek, ağız tadıyla harcanacak bir kısmeti simgeler. Rüyada biriyle beraber künefe yediğini görmek ise kazançlı bir iş ortaklığına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda büyük bir kazancı bölüşmek anlamına da gelir. Rüyada tabak tabak künefe yediğini görmek de kişinin sürekli yüksek kazanç elde edeceği yeni bir iş fırsatını simgeler.

Rüyada Künefe Yapmak

Rüyada künefe yapmak, zorlu fakat bol kazançlı bir işe işaret eder. Rüyasında künefe yaptığını gören herkesin aklına gelmeyeceği türden bir işe yatırım yapar. Bu rüya, başta yapılması çok zor gibi görünen fakat ileride çok büyük kazanç getirecek bir işi simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top