Rüyada
Kurdele
Görmek

Rüyada Kurdele Görmek

Rüyada kurdele görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Bekar olup evlenmek isteyen birinin rüyasında kurdele görmesi söz veya nişan anlamına gelir. Bu rüyayı gören bekar kimse çok geçmeden hayatını birleştireceği insanla sözlenir veya nişanlanır. Evli birinin rüyasında kurdele görmesi ise yeni bir mal veya mülk almak anlamına gelir. Rüyada kurdele görmek aynı zamanda büyük bir kutlamaya da işaret eder. Rüyada evde kurdele görmek, rüya sahibinin tüm ailesini ilgilendiren bir konuda çok müjdeli bir haber alacağını gösterir. Rüyada iş yerinde kurdele görmek de terfi anlamına gelir.

Rüyada Kurdele Bağlamak

Rüyada kurdele bağlamak, önemli bir konuda karar vermek anlamına gelir. Rüyasında kurdele bağladığını gören karasız kaldığı bir konuda gerekli kararı verir ve bundan dolayı da mutlu olur. Kurdele bağlama rüyası genel olarak belirsizliğin ortadan kalkması anlamına gelir.

Rüyada Kurdele Kesmek

Rüyada kurdele kesmek, rüya sahibinin uzun zamandır gerçekleşmesini hayal ettiği bir konu hakkında çok güzel bir gelişme yaşanacağını müjdeler. Rüyasında kurdele kestiğini gören tez zamanda hayalini kurduğu şeye kavuşur. Bu rüya bir hayalin gerçek olacağını haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top