Rüyada
Kuyu
Görmek

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek, bilinmeyene işaret eder. Rüyasında kuyu gören merak ettiği bir konu hakkında yeni bilgiler öğrenebilmek için birtakım araştırmalar yapmaya başlar. Rüyada dibi görünen bir kuyu görmek, rüya sahibinin öğreneceği şeyler karşısında mutlu olacağını haber verir. Diğer taraftan; rüyada dibi karanlık bir kuyu görmek ise kişinin detaylarını öğrenmeyi çok istediği bir konu hakkında merakını daha da arttıracak birtakım yeni gelişmeler yaşanacağını gösterir. Rüyada kuyuya birşey attığını gören yakın çevresinden bir şeyler gizlemeye başlar. Bu rüya aynı zamanda sır saklamak anlamına da gelir.

Rüyada Kuyu Kazmak

Rüyada kuyu kazmak, rüya sahibinin emeklerinin karşılığını almakta zorlanacağını gösterir. Rüyasında kuyu kazdığını gören yaptığı işte birtakım hayal kırıklıkları yaşar. Bu rüya genel olarak emeğin karşılığını alamamayı simgeler.

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüyada kuyuya düşmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden yaşantısında sıkıntılı bir durum yaşanacağını haber verir. Bu rüya uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin yakın zamanda vereceği kararlara ve atacağı adımlara çok dikkat etmesi gerektiğini hatırlatır.

Rüyada Kuyudan Su Çekmek

Rüyada kuyudan su çekmek, zorlu fakat kazancı bol olacak yeni bir iş fırsatına işaret eder. Rüyasında kuyudan su çektiğini gören çok geçmeden yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır. Kuyudan su çekme rüyasında önemli olan; rüyada kuyudan çekilen suyun temiz olması gerektiğidir. Rüyada kuyudan temiz su çekmek, rüya sahibinin yapacağı yeni işin çok hayırlı sonuçları olacağını müjdeler. Fakat; rüyada kuyudan pis su çekmek ise iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin kazancına gölge düşeceğini haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top