Rüyada
Limon
Görmek

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, sağlık sorunu olarak yorumlanır. Rüyasında sapsarı bir limon gören kısa süre sonra önemli bir sağlık sorunuyla karşılaşır. Rüyada yeşil kabuklu bir limon görmek, hafif atlatılacak bir sağlık sorununa işaret eder. Rüyada sofrada limon görmek ise kişinin işinde yaşanacak bir sorundan dolayı rahatsızlanacağını gösterir. Rüyada elinde limon olduğunu görmek de kişinin maddi açıdan zorlu bir sürece gireceğini ve bu yüzden de sağlığının olumsuz yönde etkileyeceğini simgeler. Rüyada limonun çürüdüğünü görmek, rüya sahibinin çok ciddi bir sağlık sorunu yaşayacağını gösterir.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden sağlığını kaybedeceğini gösterir. Rüyasında limon yediğini gören sağlığına zarar verdiğini bildiği halde sahip olduğu birtakım kötü alışkanlıkları yapamaya devam eder. Bu rüya, uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin sağlığına gereken özeni göstermediği takdirde büyük bir sağlık sorunuyla karşılaşacağını hatırlatır.

Rüyada Limon Suyu İçmek

Rüyada limon suyu içmek, rüya sahibinin sağlığı konusunda zorlu bir döneme gireceğini gösterir. Rüyasında limon suyu içtiğini gören birden hastalanır ve hayatında köklü değişiklikler yapmak zorunda kalır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top