Rüyada
Lokum
Görmek

Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında lokum gören uzun süren maddi sorunlarından kurtulur ve rahata kavuşur. Rüyada lokum görmek aynı zamanda hastalar için şifa bulmak anlamına da gelir. Rüyada lokum satın aldığını görmek, rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyin yakında gerçekleştireceğini gösterir. Rüyada tabakta lokumlar olduğunu görmek ise kişinin çok çalışmadan gelir elde edeceğini simgeler. Bu rüya aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyada evinde lokumlar olduğunu görmek de çok bereketli bir iş fırsatının rüya sahibinin ayağına kadar geleceğini haber verir.

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada lokum yemek, rüya sahibinin herkesin imreneceği güzellikte bir hayata sahip olacağını gösterir. Rüyasında yediği lokumun tadını beğendiğini hisseden hayatının sonuna kadar maddi sıkıntı yaşamaz ve çok keyifli bir yaşam sürer. Fakat, rüyada yediği lokumun tadını beğenmediğini hissetmek daha farklı yorumlanır. Bu rüya, kişinin kazancında başkalarının gözünün kalacağını haber verir.

Rüyada Lokum Yapmak

Rüyada lokum yapmak, rüya sahibinin çok emek verdiği bir işten yüksek bir kazanç sağlayacağını ve bu sayede hayatında çok güzel yenilikler yaşanacağını gösterir. Rüyasında biriyle beraber lokum yaptığını görmek de kişinin bereketli bir iş ortaklığı yapacağını simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top