Rüyada
Madalya
Görmek

Rüyada Madalya Görmek

Rüyada madalya görmek, başarıyı simgeler. Rüyada madalya gören önündeki zor bir engeli aşar. Rüyada madalya aldığını görmek, rüya sahibinin gösterdiği tüm gayretlerin karşılığını çok yakında alacağını ve bu sayede yaşantısında zirveye çıkacağını müjdeler. Rüyada birden fazla madalya aldığını görmek ise arka arkaya kazanılacak başarıları gösterir. Rüyada aldığı madalyanın büküldüğünü veya kırıldığını görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin çok emek vererek elde ettiği başarıları bir anda kaybedeceğini simgeler. Rüyada bir başkasına madalya verdiğini görmek ise kişinin bir yakınına destek olacağını gösterir.

Rüyada Altın Madalya Görmek

Rüyada altın madalya görmek, kıskanılacak bir başarıyı simgeler. Rüyasında altın madalya aldığını gören kazandığı bir başarı yüzünden bazı dedikodularla karşılaşır. Rüyada altın madalya görmek aynı zamanda kişinin çalıştığı alanda en yüksek konuma geleceğini de gösterir.

Rüyada Gümüş Madalya Görmek

Rüyada gümüş madalya görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyada gümüş madalya aldığını gören kısmetli bir döneme girer. Rüyada birden fazla gümüş madalya aldığını görmek ise yaklaşan büyük bir kısmeti müjdeler. Rüyada gümüş madalya her zaman para olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top