Rüyada
Makyaj
Yapmak

Rüyada Makyaj Yapmak

Rüyada makyaj yapmak, rüya sahibinin kendisini olduğundan daha farklı gösterme isteğini simgeler. Bekar birinin rüyasında makyaj yaptığını görmesi; kişinin yeni tanıştığı bir insanı etkilemek için olduğundan daha farklı davranışlar içine gireceğini gösterir. Diğer taraftan; evli birinin rüyasında makyaj yaptığını görmesi ise kişinin eşinden bir şeyler sakladığını simgeler. Rüyada makyajın bozulduğunu görmek, bir yalanın ortaya çıkması olarak yorumlanır. Rüyada başkasının makyaj yaptığını görmek de kişinin çok yakınında bulunan sinsi birinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı gören birinin çok dikkatli olması gerekir.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek, rüya sahibinin yakın çevresinden bir şeyler saklamaya çalıştığını gösterir. Bu rüya, kişinin aklındaki bir konuyu henüz yakınlarıyla paylaşıp paylaşmama konusunda kendi içinde gelgitler yaşadığını simgeler.

Rüyada Erkeğin Makyaj Yapması

Rüyada bir erkeğin makyaj yaptığını görmek, rüya sahibinin çok güvendiği bir insanın büyük bir hayal kırıklığına sebep olacağını gösterir. Rüyasında bir erkeğin makyaj yaptığını gören yakınındaki bir insandan hiç ummadığı türden bir davranış görür.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top