Rüyada
Mantı
Görmek

Rüyada Mantı Görmek

Rüyada mantı görmek, rüya sahibinin yaşantısında bolluk ve bereketin artacağını müjdeler. Rüyasında pişmiş mantı gören kısa süre içinde çok kısmetli bir döneme girer. Mantı rüyasında önemli olan rüyada görülen mantının pişmiş olması gerektiğidir. Rüyada pişmemiş mantı görmek, henüz oluşmakta olan bir kısmeti simgeler. Rüyasında tabakta mantı gören çok yorulmadan para kazanır. Bu rüya, kısmetin rüya sahibinin ayağına kadar geleceğini haber verir. Rüyada mantı pişirmek ise emeklerinin karşılığını bol bol almak anlamına gelir. Rüyada tencere dolusu mantı görmek de toplu paraya işaret eder.

Rüyada Mantı Yemek

Rüyada mantı yemek, rüya sahibinin çok yakında keyifle harcayacağı bir paraya sahip olacağını müjdeler. Rüyasında başkalarıyla beraber mantı yediğini görmek de bol kazançlı bir ortaklığı simgeler. Bu rüyayı gören çok geçmeden karlı bir ortaklı yapar.

Rüyada Mantı Yapmak

Rüyada mantı yapmak, rüya sahibinin çok emek vereceği bir işin sonunda hak ettiği kazanca ulaşacağını gösterir. Bu rüya zorlu bir işin sonunda gelecek olan maddi ferahlık anlamına da gelir. Fakat, böyle bir rüyada çiğ et görülürse; bu rüya kazancın dedikoduya sebep olacağını haber verir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top