Rüyada
Masa
Görmek

Rüyada Masa Görmek

Rüyada masa görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyada üzeri boş bir masa görmek, rüya sahibinin hayallerine ulaşabilmesi için çok daha fazla emek harcaması gerekeceğini haber verir. Rüyada üzeri yiyeceklerle dolu bir masa görmek ise kişinin yakında çok bereketli bir döneme gireceğini müjdeler. Rüyada üzeri evraklarla dolu bir masa görmek de kişinin işinde yaşanacak olan beklenmedik birtakım yeni gelişmelere işaret eder. Rüyada masada oturan insanlar görmek, rüya sahibinin kazancında gözü olan insanları simgeler. Rüyada masanın başında oturduğunu görmek de bir işin başına geçmek olarak yorumlanır.

Rüyada Masa Hazırlamak

Rüyada masa hazırlamak, rüya sahibinin yeni bir işe yatırım yapması anlamına gelir. Rüyasında masa hazırladığını gören kazançlı bir işe yatırım yapar. Rüyada biriyle beraber masa hazırladığını görmek de ortak bir girişime işaret eder.

Rüyada Masa Silmek

Rüyada masa silmek, bir dönemi kapatıp yeni bir döneme başlamak olarak yorumlanır. Rüyasında masa sildiğini gören çok geçmeden yaşantısında birtakım öenmli yenilikler yapar. Bu rüya, kişinin yaşantısını baştan sona değiştirmesi anlamına da gelir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek, rüya sahibinin kazanç kapılarında yaşanacak olumlu gelişmeleri simgeler. Rüyasında tahta masada yemek yediğini gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda sevindirici bir kımset alır. Bu rüya, kişinin şansının açılması anlamına da gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top