Rüyada
Masa Örtüsü
Görmek

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görmek, rüya sahibinin kazanç kapılarında yaşanacak yeni gelişmeleri simgeler. Masa örtüsü rüyasında önemli olan rüyada görülen masa örtüsünün temiz, güzel ve parlak bir renge sahip olması gerektiğidir. Rüyada mavi masa örtüsü görmek, yoldan gelecek bir kısmete işaret eder. Rüyada beyaz veya siyah masa örtüsü görmek ise kişinin kazancının çok bereketli olacağını haber verir. Rüyada yeşil masa örtüsü görmek, bol kazançlı yeni bir iş fırsatına işaret eder. Rüyada sarı masa örtüsü görmek ise kazancın dedikoduya sebep olacağını gösterir. Rüyada mor masa örtüsü görmek de yaklaşan zenginliği müjdeler.

Rüyada Dantel Masa Örtüsü Görmek

Rüyada dantel masa örtüsü görmek, çok gayret ve emek isteyen bir işin sonunda elde edilecek olan toplu kazanca işaret eder. Bekar birinin rüyasında dantel masa örtüsü görmesi; kişinin ileride çok çalışkan biriyle evleneceğini haber verir. Evli birinin rüyasında dantel masa örtüsü görmesi de evlilikte bereketin daim olacağını müjdeler.

Rüyada Kirli Masa Örtüsü Görmek

Rüyada kirli masa örtüsü görmek, rüya sahibinin kazancına gölge düşürecek bir durumu simgeler. Rüyasında kirli masa örtüsü gören işinde beklenmedik olumsuz bir durumla karşı karşıya kalır. Rüyada kirli masa örtüsünü yıkadığını görmek ise sıkıntılı bir dönemi geride bırakmak ve ferahlamak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top