Rüyada
Maydanoz
Görmek

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz görmek, tez vakitte gelecek bir kısmeti simgeler. Rüyasında yemyeşil bir maydanoz gören kısa süre sonra çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada maydanoz görmek aynı zamanda şansın açılması anlamına da gelir. Maydanoz rüyasında önemli olan; rüyada görülen maydanozun yeşil olması gerektiğidir. Rüyada sararmış maydanoz görmek, maddi konularda yaşanacak hayal kırıklığına işaret eder. Rüyada maydanoz almak, rüya sahibinin işinde yükseleceğini müjdeler. Rüyada maydanoz yıkamak ise kişinin işinde ilerlemesine engel olan bir durumun üstesinden kısa sürede geleceğini haber verir.

Rüyada Maydanoz Yemek

Rüyada maydanoz yemek, rüya sahibinin çok çalışmadan elde edeceği kazancı temsil eder. Rüyasında maydanoz yediğini gören maddi anlamda çok ferahlar. Bu rüyayı gören birinin hiçbir maddi sıkıntısı kalmaz.

Rüyada Maydanoz Toplamak

Rüyada maydanoz toplamak, rüya sahibinin çok emek verdiği bir işin karşılığını yakında bol bol almaya başlayacağını müjdeler. Rüyasında demet demet yeşil maydanozlar topladığını gören kısa süre içinde işinde yükselir ve mevki sahibi olur.

Rüyada Maydanoz Tarlası Görmek

Rüyada maydanoz tarlası görmek, toplu para olarak yorumlanır. Rüyasında maydanoz tarlasında yürüdüğünü gören servet sayılacak miktarda bir paraya sahip olur. Bu rüya aynı zamanda mirasa da işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top