Rüyada
Mendil
Görmek

Rüyada Mendil Görmek

Rüyada mendil görmek, rüya sahibinin yaşantısında bazı yenilikler yaşanacağını gösterir. Mendil rüyasında önemli olan; rüyada görülen mendilin temiz olması gerektiğidir. Rüyada temiz mendil görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak yeni gelişmelerin rüya sahibine çok olumlu katkıları olacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada kirli mendil görmek ise kişinin gerçekleşmesini çok istediği bir konu hakkında beklenmedik bir hayal kırıklığı yaşanacağını gösterir. Rüyada mendili yıkamak da kişinin sıkıntılı bir durumun üstesinden gelerek çok rahatlayacağını müjdeler.

Rüyada Mendil Vermek

Rüyada mendil vermek, söz vermek anlamına gelir. Rüyasında tanıdığı birine mendil verdiğini gören o insana önemli bir konu hakkında bir söz verir. Rüyada verilen mendil temizse bu rüya kişinin verdiği sözü yerine getireceğini gösterir. Fakat; rüyada verilen mendil kirliyse bu rüya iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin verdiği sözün arkasında duramayarak karşı tarafa mahcup olacağını haber verir.

Rüyada Mendil Sallamak

Rüyada mendil sallamak, müjdeli bir haberi temsil eder. Rüyasında mendil salladığını gören yakınlarına çok müjdeli bir haber verir. Rüyada mendil sallamak aynı zamanda kişinin üzerinde çok emek harcadığı bir işi başarıyla sonuçlandıracağını da gösterir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top