Rüyada
Mısır Tarlası
Görmek

Rüyada Mısır Tarlası Görmek

Rüyada mısır tarlası görmek, yaklaşmakta olan zenginliğin habercisidir. Rüyasında mısır tarlası gören daha önce hiç sahip olmadığı miktarda bir paraya sahip olur. Rüyada mısır tarlası görmek aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyada göz alabildiğine uzanan yemyeşil bir mısır tarlası görmek, servet anlamına gelir. Bu rüyayı gören yaşantısı boyunca bir daha para sıkıntısı çekmez. Mısır tarlası rüyasında önemli olan yegane şey tarlanın yemyeşil bir mısır tarlası olması gerektiğidir. Çünkü; rüyada sararmış ve kurumuş bir mısır tarlası görmek, büyük maddi sıkıntı anlamına gelir. (Bkz: Mısır)

Rüyada Mısır Tarlasında Yürümek

Rüyada mısır tarlasında yürümek, rüya sahibinin sürekli yüksek gelir elde edeceği yeni bir iş fırsatıyla karşılaşacağını haber verir. Rüyasında mısır tarlasında yürüdüğünü gören çok geçmeden kazançlı bir işe atılır. Rüyada biriyle beraber mısır tarlasında yürüdüğünü görmek ise kazançlı bir ortaklığa işaret eder. Rüyada mısır tarlasında koşmak da kişinin karşısına çıkacak olan bu yeni iş fırsatını en kısa sürede değerlendireceğini haber verir.

Rüyada Mısır Tarlasında Yılan Görmek

Rüyada mısır tarlasında yılan görmek, rüya sahibinin kazancını ve başarısını kıskanan sinsi bir insanı simgeler. Rüyada mısır tarlasında yılan gören birinin çevresindeki insanların samimiyetine çok dikkat etmesi gerekir. Rüyada mısır tarlasında yılan öldürdüğünü görmek de kişinin yaklaşmakta olan sıkıntılı bir durumu önceden fark edip ona göre bir önlem alacağını haber verir.

Rüyada Mısır Tarlasından Mısır Toplamak

Rüyada mısır tarlasından mısır toplamak, rüya sahibin emeklerinin karşılığını yakında bol bol almaya başlayacağını müjdeler. Bu rüyanın iyi anlamda yorumlanabilmesi için rüyada toplanan mısırların çürük veya küflü olmaması gerekir. Aksi takdirde bu rüya emeğin boşa gitmesi ve hayal kırıklığı yaşamak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top