Rüyada
Mum
Görmek

Rüyada Mum Görmek

Rüyada mum görmek, umudu simgeler. Rüyasında mum gören çok geçmeden yaşantısında çok sevindirici bir gelişmeyle karşılaşır. Rüyada yanan mum görmek, rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu bir şeyin yakında gerçek olacağını da müjdeler. Bu rüya aynı zamanda sıkıntılı bir süreci geride bırakmak olarak da yorumlanır. Rüyada birden fazla yanan mum görmek ise kişinin tüm isteklerinin yavaş yavaş gerçekleşmeye başlayacağını haber verir. Rüyada yanmayan mum görmek de kişinin olmasını çok istediği bir hayalinin gerçekleşmesine az bir vakit kaldığını gösterir.

Rüyada Mum Yakmak

Rüyada mum yakmak, rüya sahibinin kendi gayreti sayesinde yaşantısında çok önemli bir başarı elde edeceğini haber verir. Rüyada yaktığı mumum etrafı aydınlattığını görmek de kişinin elde edeceği başarının birçok insana faydası olacağını gösterir.

Rüyada Mum Söndürmek

Rüyada mum söndürmek, rüya sahibinin kendi hatası yüzünden sıkıntılı bir süreçten geçeceğini haber verir. Rüyasında yanan bir mumu söndürdüğünü gören aşılması güç bir durumla karşı karşıya kalır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top