Rüyada
Musluk
Görmek

Rüyada Musluk Görmek

Rüyada musluk görmek, rüya sahibinin kazanç kapısını simgeler. Rüyasında musluk gören işinde bazı yeni gelişmelerle karşılaşır. Rüyada kapalı musluk görmek, gelmesine az bir süre kalan kısmete işaret eder. Rüyada musluktan su aktığını görmek de kişinin kazanç kapısında yaşanacak sevindirici bir gelişmeye işaret eder. Bu rüya, kişinin işinde çok şanslı ve bereketli bir döneme gireceğini gösterir. Diğer taraftan; rüyada akan musluğun birden kesildiğini görmek ise hiç iyi sayılmaz. Bu rüya, iş kapısında yaşanacak beklenmedik bir soruna işaret eder. Rüyada kapalı bir musluğu açmak da yeni bir iş kapısını temsil eder.

Rüyada Musluk Açmak

Rüyada musluk açmak, rüya sahibinin yakında hayata geçireceği yeni bir iş fikrinden iyi bir gelir elde edeceğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda kişin hiç kimseden destek almadan yaşantısında yükseleceğini de haber verir.

Rüyada Musluk Kapatmak

Rüyada musluk kapatmak, birikim yapmak olarak yorumlanır. Rüyasında akan bir musluğu kapattığını gören uzun sürecek bir birikime başlar. Bu rüya ayrıca hayırlı bir iş için yapılacak olan bir birikimi de simgeler.

Rüyada Musluk Patlaması

Rüyada musluk patlaması, para kaybı olarak yorumlanır. Rüyasında musluğun patladığını gören bir sebepten ötürü para kaybıyla karşılaşır. Rüyada musluk bozulması da yine aynı şekilde beklenmedik bir para kaybına işaret eder.

Rüyada Musluk Tamir Etmek

Rüyada musluk tamir etmek, rüya sahibinin yaklaşmakta olan zorlu bir süreci önceden fark edip ona göre birtakım önlemler alacağını gösterir. Rüyasında bozulan bir musluğu tamir ettiğini gören maddi anlamda kendini güvenceye alacak bazı faaliyetler içine girer.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top