Rüyada
Nakış
Görmek

Rüyada Nakış Görmek

Rüyada nakış görmek, rüya sahibinin özverili çalışmalarının karşılığını çok kısa sürede alacağını gösterir. Rüyada nakış görmek aynı zamanda bekarlar için yaklaşan evliliği müjdeler. Rüyada beyaz renk nakış görmek, rüya sahibinin çok mutlu olacağı bir döneme gireceğini gösterir. Rüyasında kırmızı renk nakış gören çok yakında aşık olur. Rüyada yeşil renk bir nakış görmek ise bereketi simgeler. Rüyada mor nakış görmek, zenginlik olarak yorumlanır. Bu rüya, aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyada mavi tonlarında bir nakış görmek ise yoldan gelecek güzel bir haber anlamına gelir.

Rüyada Nakış İşlemek

Rüyada nakış işlemek, kişinin sabrını ve çalışkanlığını simgeler. Rüyada nakış işlediğini gören kısa sürede bütün hayallerine ulaşır. Rüyada nakış işlemek aynı zamanda kişin uzun zamandır üzerinde çalıştığı bir işi de simgeler.

Rüyada Nakış Makinesi Görmek

Rüyada nakış makinesi görmek, kişinin azmini simgeler. Rüyada nakış makinesinde nakış işlediğini gören kısa süre sonra işinde terfi alır. Rüyada ticaretle uğraşan birinin nakış makinesi görmesi ise bolluk ve bereketin artacağını gösterir. Rüyada nakış makinesinin bozulduğunu görmek iyi sayılmaz. Bu rüya yaklaşan maddi sıkıntıları ve beraberinde gelecek sorunları simgeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top