Rüyada
Nane
Görmek

Rüyada Nane Görmek

Rüyada nane görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında yemyeşil taze nane gören kısa süre sonra para alır. Rüyada demet demet nane görmek yaklaşan zenginliği simgeler. Rüyada nane bahçesinde yürüdüğünü görmek ise servet olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören hayatı boyunca bir daha maddi sıkıntı yaşamaz. Rüyada kuru nane görmek, kısmetin biraz geç geleceğini simgeler. Rüyada nane yediğini gören çok çalışmadan ve yorulmadan para sahibi olur. Bu rüya, mirasa da işaret eder. Rüyada sararmış veya çürümüş nane görmek iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin ayağına kadar gelen bir  kısmeti kaçırması anlamına gelir.

Rüyada Nane Toplamak

Rüyada nane toplamak, rüya sahibinin yeni bir işe atılacağını gösterir. Rüyasında nane topladığını gören yaşantısında çok bereketli bir döneme girer ve gelirini arttıracak girişimlerde bulunur. Rüyada nane toplamak üzerinde emek harcanan bir işten yüksek gelir elde etmek anlamına da gelir.

Rüyada Nane Kurutmak

Rüyada taze nane kuruttuğunu görmek, rüya sahibinin kazancıyla birikim yapacağını simgeler. Rüyada evinde nane kuruttuğunu gören bir müddet sonra bir mülk sahibi olur. Rüyada nane kurutmak aynı zamanda uzun dönemli bir yatırımı da işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top