Rüyada
Nar
Görmek

Rüyada Nar Görmek

Rüyada nar görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında nar gören birinin işlerinde bolluk ve bereket artar. Rüyada bekar bir kızın veya kadının nar görmesi ise yaklaşan aşk evliliğine işaret eder. Rüyada nar ayıklamak, rüya sahibinin kendi gayreti ve çabaları sayesinde işinde çok başarılı olacağı anlamına gelir. Rüyada kasa kasa nar görmek ise arka arkaya gelecek büyük kısmetleri simgeler. Rüyada nar ağaçlarıyla dolu bir bahçede olduğunu görmek, servet anlamına gelir. Bu rüya, kişinin hayatı boyunca para sıkıntısı çekmeyeceğini gösterir. Rüyada çürük veya bozulmuş nar görmek, gelecek kısmetin dedikodu yaratacağını simgeler.

Rüyada Nar Yemek

Rüyada nar yediğini görmek, rüya sahibinin çok çalışmadan ve yorulmadan para kazanacağını gösterir. Rüyasında nar yediğini gören beklemediği bir anda toplu para alır. Rüyada nar yemek aynı zamanda çok bereketli bir iş fırsatı olarak da yorumlanır.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Rüyada nar ağacı görmek, zenginlik olarak yorumlanır. Rüyasında bir nar ağacının yanında durduğunu gören hiç düşünemeyeceği büyüklükte bir zenginliğe sahip olur. Rüyada nar ağacı görmek aynı zamanda mirasa da işaret eder. Rüyasında nar ağacından nar kopardığını görmek, rüya sahibinin azmi sayesinde elini attığı her işte çok başarılı olacağını müjdeler.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top