Rüyada
Nazar Boncuğu
Görmek

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek, rüya sahibinin yakın çevresi tarafından sürekli izlendiğini ve kıskanıldığını gösterir. Rüyasında nazar boncuğu gören birinin etrafında olup bitene çok daha fazla dikkat etmesi gerekir. Rüyada nazar boncuğu görmek aynı zamanda uyarı niteliğinde bir rüya olup kişinin çevresindeki insanlarla her şeyi paylaşmaması gerektiğini hatırlatır. Rüyasında elinde nazar boncuğu olduğunu görmek, rüya sahibinin kazancında başkalarının gözü olduğunu gösterir. Rüyada evinde nazar boncuğu olduğunu görmek ise kişinin aile hayatında sahip olduğu mutlulukta başkalarının gözü olduğunu gösterir.

Rüyada Nazar Boncuklu Kolye Görmek

Rüyada nazar boncuklu kolye görmek, rüya sahibinin kendisi hakkında her şeyi başkalarına anlattığını ve yakında bundan dolayı bir zarar göreceğini gösterir. Rüyasında nazar boncuklu bir kolye taktığını görmek ise de kişinin kendisine kimin nazarının (kötü gözünün) değdiğini yakında anlayacağını simgeler.

Rüyada Nazar Boncuklu Yüzük Görmek

Rüyada nazar boncuklu yüzük görmek, evliler ve ilişkisi olan çiftler için çok dikkat edilmesi gereken bir rüyadır. Bu rüya, mutlu çiftlerin üzerindeki nazarı (kötü gözü) simgeler. Rüyasında nazar boncuklu bir yüzük taktığını gören birinin ilişkisindeki veya evliliğindeki güzellikleri kimseyle paylaşmaması gerekir.

Rüyada Nazar Boncuklu Bileklik Görmek

Rüyada nazar boncuklu bileklik görmek, rüya sahibinin bulunduğu çevrede kıskanılan bir insan olduğunu ve bu yüzden de uzunca bir süredir hayatında terslikler yaşadığını gösterir. Bu rüyayı gören birinin kendisi hakkında çevresine karşı biraz daha ketum olması çok daha hayırlı olacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top