Rüyada
Nişan
Görmek

Rüyada Nişan Görmek

Rüyada nişan görmek, yeni başlangıçları simgeler. Evli birinin rüyasında nişan görmesi kişinin eşiyle beraber hayatlarını renklendirecek bazı yeni kararlar alacaklarını gösterir. Bekar birinin rüyasında nişan görmesi de yaklaşan yeni bir ilişkiyi haber verir. Rüyada aydınlık bir yerde nişan görmek, rüya sahibinin hayatında sevindirici yeni gelişmeler yaşanacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada karanlık bir ortamda nişan görmek ise kişinin gerçekleşmesini çok istediği bir konu hakkında hayal kırıklığı yaşayacağını gösterir. Rüyada bir tanıdığının nişanını görmek de kişinin o tanıdığı hakkında güzel haberler alacağını simgeler.

Rüyada Nişanlanmak

Rüyada nişanlanmak, evliler ve bekarlar için birbirinden farklı şekillerde yorumlanır. Evli birinin rüyasında nişanlandığını görmesi kişinin eşiyle arasında geçen küçük bir sorunun çok fazla büyümeden çözüleceğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda evli çiftlerin ayrı düştüğü bir konu hakkında daha sonra mutabık kalacaklarını da simgeler. Bekar birinin rüyasında nişan görmesi de kişinin yakında sevdiği insanla nişanlanacağını haber verir.

Rüyada Nişan Atmak

Rüyada nişan atmak, bir anlaşmadan vazgeçmek olarak yorumlanır. Rüyasında nişan attığını gören kendi geleceğini ilgilendiren bir konuda karar vermek durumunda kalır.  Rüyada nişan atarken kendini mutlu hissetmek, kişinin alacağı bir karardan ötürü çok sevineceğini gösterir. Diğer taraftan; rüyada nişan atarken kendini üzgün hissetmek ise kişinin alacağı bir karadan ötürü daha sonra çok pişman olacağını haber verir.

Rüyada Eski Nişanlıyı Görmek

Rüyada eski nişanlıyı görmek, rüya sahibinin geçmişte kalan bir konu hakkında bazı yeni bilgiler öğreneceğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda eski bir konunun yeniden gündeme gelmesi olarak da yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top