Rüyada
Numara
Görmek

Rüyada Numara Görmek

Rüyada numara görmek, yaklaşmakta olan önemli bir olaya işaret eder. Numara, gerçek hayatta bir şeyi rakam kullanarak özneleştirmek amaçlı kullanıldığından; rüyada görüldüğünde de kişinin günlük yaşantısında içinde o numaranın geçeceği önemli bir durum yaşanacağını haber verir. Örneğin; rüyada kapı numarası görmek, rüya sahibinin işiyle ilgili önemli bir gelişme yaşanacağını simgeler. Çünkü, içeriğinde kapı olan bir rüya görmek genel olarak işle ilgili bir konuyu simgeler. Diğer taraftan; rüyada numara görmek, belirli bir zaman dilimi sonra yaşanacak önemli bir olayı da önceden haber verebilir.

Bu örneklerde görüldüğü üzere rüyada numara görmek tek başına bir şey ifade edebileceği gibi içeriğiyle de birçok farklı şeyi ifade edebilir. Numara rüyasının tam anlamıyla neyi ifade etmek istediğini daha da iyi anlayabilmek için numarayı oluşturan rakamın anlamına da ayrıca dikkat etmek gerekir. Sitemizde tüm rakamlar (0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) kendi alt başlıklarında yorumlanmış olup rüyanızda gördüğünüz numarayı oluşturan rakamlar hakkında daha fazla detaya ulaşmak için bu yorumlardan da faydalanabilirsiniz.
(Bkz: Rakam) (Bkz: Sıfır Rakamı) (Bkz: Bir Rakamı) (Bkz: İki Rakamı) (Bkz: Üç Rakamı) (Bkz: Dört Rakamı) (Bkz: Beş Rakamı) (Bkz: Altı Rakamı) (Bkz: Yedi Rakamı) (Bkz: Sekiz Rakamı) (Bkz: Dokuz Rakamı)

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top