Rüyada
Önlük
Görmek

Rüyada Önlük Görmek

Rüyada önlük görmek, rüya sahibinin daha önce hiç bilgi sahibi olmadığı bir konu hakkında bazı çalışmalar yapacağını simgeler. Rüyasında önlük gören merak ettiği bir konu hakkında yeni bilgiler edinir. Rüyada önlük görmek aynı zamanda kişinin kendini geliştirme isteğini de yansıtır. Rüyada görülen önlüğün temiz veya kirli olup olmaması da ayrıca önemlidir. Rüyada temiz önlük görmek, rüya sahibinin kendini geliştirmek için atacağı adımlardan ve yapacağı çalışmalardan büyük keyif alacağını simgeler. Diğer taraftan; rüyada kirli bir önlük görmek ise kişinin küçük bir hayal kırıklığı ile karşılaşacağını gösterir.

Rüyada Önlük Giymek

Rüyada önlük giymek, rüya sahibinin kimseden destek almadan yeni bir işe atılacağını simgeler. Rüyasında güzel bir önlük giydiğini gören azmi ve çalışkanlığı sayesinde yapacağı tüm işlerde çok başarılı olur. Bu rüya, kişinin tuttuğunu koparan bir karaktere sahip olduğunu da simgeler. Fakat, rüyada eski veya pis bir önlük giydiğini görmek, kişinin yapacağı bazı işlerde ciddi sıkıntılarla karşılaşacağını ve bu sıkıntıları aşmakta da çok zorlanacağını gösterir.

Rüyada Önlük Çıkarmak

Rüyada önlük çıkarmak, işten ayrılmak olarak yorumlanır. Rüyasında önlüğünü kendi çıkardığını gören işinden kendi isteğiyle ayrılır. Diğer taraftan; rüyada önlüğünü başkasının çıkardığını görmek ise kişinin işinden çıkarılacağını gösterir. Rüyada bir önlüğü çıkarıp diğer bir önlüğü giymek de iş değiştirmek olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top