Rüyada
Ördek
Görmek

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyasında ördek gören yaşadığı maddi sıkıntıları geride bırakarak ferahlar. Rüyada birden fazla ördek görmek, rüya sahibinin arka arkaya toplu para alacağını gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaklaşan zenginliği de haber verir. Rüyada evin içinde ördek görmek ise kısmetin kapıda olduğunu müjdeler. Bu rüyayı gören çok kısa süre içinde çok sevineceği bir kısmet alır. Rüyada uçan yaban ördeği görmek ise daha farklı yorumlanır. Bu rüya, yoldan gelecek kısmete işaret eder. Rüyada yeşil başlı ördek görmek de servet olarak yorumlanır.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avlamak, rüya sahibinin çok emek verdiği bir işten yüksek bir kazanç sağlayacağını müjdeler. Rüyasında ördek avladığını gören uzun süren gayretlerinin karşılığını bol bol alır.

Rüyada Ördek Eti Yemek

Rüyada ördek eti yamek, iki şekilde yorumlanır. Rüyasında çiğ ördek eti yemek sağlık sorunu olarak yorumlanır. Rüyasında çiğ ördek eti yediğini gören beklemediği bir anda bir rahatsızlık geçiri. Diğer taraftan; rüyada pişmiş ördek eti yemek tez vakitte gelecek kısmet olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top