Rüyada
Örtü
Görmek

Rüyada Örtü Görmek

Rüyada örtü görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyasında yeni ve güzel renkli bir örtü gören çok sevineceği bir haber alır. Bu rüya, kişinin ümidini kestiği bir konuda güzel bir gelişme yaşanacağını simgeler. Rüyada eski bir örtü görmek ise kişinin geçmişte kalan bir konu hakkında can sıkıcı bir haber alacağını gösterir. Rüyada üzerine örtü örttüğünü görmek ise daha farklı yorumlanır. Bu rüya, kişinin kendisi hakkında yakın çevresinden bir şeyler gizleyeceğini gösterir. Rüyada üzerine örtü örten birini görmek de dedikodu anlamına gelir. Bu rüyayı gören birinin arkadaşlık yaptığı insanlara karşı dikkatli olması gerekir.

Rüyada Beyaz Örtü Görmek

Rüyada beyaz örtü görmek, rüya sahibinin yaşantısında yeni ve keyifli bir döneme gireceğini müjdeler. Rüyasında beyaz örtü gören uzun zamandan beri hayalini kurduğu bir şeyi gerçekleştir. Bu rüya kişinin hayatında yaşanacak yeni ve olumlu gelişmeleri simgeler.

Rüyada Yeşil Örtü Görmek

Rüyada yeşil örtü görmek, rüya sahibinin şans ve bereket kapılarının açılacağını haber verir. Rüyasında evinde yeşil bir örtü olduğunu gören parasal konularda büyük bir rahatlama yaşar. Rüyada yeşil örtü görmek ayrıca mirasa da işaret eder.

Rüyada Mavi Örtü Görmek

Rüyada mavi örtü görmek, kişinin yoldan güzel bir haber alacağını müjdeler. Rüyasında mavi örtü gören yoldan gelecek bir haberle büyük bir sevinç yapar. Bu rüya aynı zamanda yoldan gelecek bir kısmet olarak da yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Örtü Görmek

Rüyada kırmızı örtü görmek, bekarlar için tutkulu bir aşkı simgeler. Evli birinin rüyasında kırmızı bir örtü görmesi de evlilikte mutluluğun katlanarak artması olarak yorumlanır. Rüyada kırmızı örtü görmek genel olarak aşk ve sevgiyi temsil eder.

Rüyada Siyah Örtü Görmek

Rüyada siyah örtü görmek, dedikodu olarak yorumlanır. Rüyasında siyah örtü gören aslı astarı belli olmayan bir dedikoduyla karşılaşır ve bundan dolayı da neşesi kaçar.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top