Rüyada
Pamuk
Görmek

Rüyada Pamuk Görmek

Rüyada pamuk görmek, bolluk ve bereket olarak yorumlanır. Rüyasında pamuk gören hayatında çok kısmetli bir döneme girer. Rüyada pamuk görmek aynı zamanda kişinin yeni iş fırsatlarıyla karşılaşacağını da simgeler. Pamuk rüyasında önemli olan; rüyada görülen pamuğun beyaz ve temiz olması gerektiğidir. Rüyada bembeyaz ve tertemiz pamuk görmek, rüya sahibinin tez zamanda hayırlı bir kısmet alacağını müjdeler. Diğer taraftan; rüyada kirli pamuk görmek ise kişinin işlerine hile karışacağını gösterir. Rüyada pamuk aldığını görmek, rüya sahibinin çok yorulmadan sürekli bir gelire sahip olacağını simgeler.

Rüyada Pamuk Toplamak

Rüyada pamuk toplamak, rüya sahibinin azmi ve çalışkanlığı sayesinde hedeflerine kısa sürede ulaşacağını simgeler. Rüyasında başkalarıyla beraber pamuk topladığını görmek de kişinin ortaklı bir işten gelir elde edeceğini gösterir.

Rüyada Pamuk Tarlası Görmek

Rüyada pamuk tarlası görmek, yaklaşan zenginliği müjdeler. Rüyasında uçsuz bucaksız bir pamuk tarlası gören kısa süre sonra toplu para alır. Bu rüya aynı zamanda mirasa da işaret eder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top