Rüyada
Patates
Görmek

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek, bolluk ve bereketi simgeler. Rüyasında patates gören çok kısmetli bir döneme girer. Rüyada çuvalla patates görmek, servet olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören hayatı boyunca bir daha maddi sıkıntı yaşamaz. Rüyada filizlenmiş patates görmek ise gelecek kısmetin dedikoduya neden olacağını haber verir. Diğer taraftan; rüyada soyulmuş patates görmek, iyi sayılmaz. Bu rüya, hastalık anlamına gelir. Rüyada patates soymak ise kişinin kendi hatasından kaynaklanacak bir durumdan ötürü sağlık sorunu yaşayacağını haber verir. Rüyada çürük patates görmek de para kaybı olarak yorumlanır.

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, tez zamanda gelecek bir kısmete işaret eder. Rüyasında patates yediğini gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda bolluğa kavuşur.

Rüyada Patates Ekmek

Rüyada patates ekmek, yeni bir iş kapısı olarak yorumlanır. Rüyasında patates ektiğini gören yeni bir işe yatırım yapar. Rüyada başkalarıyla beraber patates ektiğini görmek de ortak bir girişimi simgeler.

Rüyada Patates Tarlası Görmek

Rüyada patates tarlası görmek, yaklaşan zenginliği müjdeler. Rüyasında patates tarlasında patates topladığını gören çok geçmeden mal sahibi olur. Rüyada patates tarlasındaki patatesleri çuvala doldurduğunu görmek de birikim yapmak olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top