Rüyada
Pencere
Görmek

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek, yaklaşan güzel günleri müjdeler. Rüyada temiz pencere görmek, rüya sahibinin yakında büyük bir sevinç yaşayacağını haber verir. Rüyada pencerede kendi yansımasını görmek ise kişinin tüm hayallerini zamanla gerçekleştirmeye başlayacağını gösterir. Rüyada pencereden bakmak da kişinin geleceğinin açık ve güzelliklerle dolu olduğunu haber verir. Pencere rüyasında önemli olan; rüyada görülen pencerenin temiz olması gerektiğidir. Çünkü; rüyada kirli pencere görmek, rüya sahibinin hayallerini gerçekleştirme konusunda aşılması güç birtakım engellerle karşılaşacağını haber verir.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere silmek, rüya sahibinin önündeki engelleri teker teker aşacağını müjdeler. Rüyasında kirli pencere sildiğini görmek de kişinin tüm zorlukların üstesinden gelerek hayalini kurduğu yaşantıya ulaşacağını gösterir. Bu rüya, sıkıntılardan kurtulmak ve ferahlamak olarak da yorumlanır.

Rüyada Pencere Açmak

Rüyada pencere açmak, rüya sahibinin yakında çok bereketli bir döneme gireceğini haber verir. Rüyasında kapalı bir pencereyi açtığını gören hayatının en şanslı dönemine girer. Bu rüya genel olarak şansın ve kısmetin açılması anlamına gelir.

Rüyada Pencere Kapatmak

Rüyada pencere kapatmak, maddi konularda yaşanacak sıkıntıya işaret eder. Rüyasında pencere kapattığını gören zarar eden bir işi sonlandırır. Bu rüya bir süreci sonlandırmak olarak yorumlanır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top