Rüyada
Perde
Görmek

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek, birkaç farklı şekilde yorumlanır. Rüyada açık perde görmek, rüya sahibinin merak ettiği bir konu hakkında yeni şeyler öğreneceğini haber verir. Diğer taraftan; rüyada kapalı perde görmek ise kişinin bir konu hakkında var olan merakını daha da arttıracak birtakım yeni gelişmelerle karşılaşacağını gösterir. Rüyada perde açmak, rüya sahibinin uzun süredir yaşadığı bir sıkıntıdan tez zamanda kurtulacağını ve bu sayede çok ferahlayacağını haber verir. Rüyada perde kapamak ise kişinin ikili ilişkilerinde yaşanacak sıkıntılı bir duruma işaret eder. Bu rüya, bir arkadaşlığı veya dostluğu sonlandırmak anlamına gelir.

Rüyada Perde Almak

Rüyada perde almak, rüya sahibinin hayatında önemli bir gelişmenin yaşanacağını gösterir. Rüyasında perde aldığını gören geçmişi geride bırakarak yaşantısında yeni bir sayfa açar. Bu rüya, kişinin yaşantısına çok olumlu katkıları olacak yeni bir dizi faaliyetin içine gireceğini haber verir.

Rüyada Perde Asmak

Rüyada perde asmak, rüya sahibinin yakın çevresinden bir şeyler gizleyeceğini haber verir. Rüyasında perde astığını gören hayatında gelişmekte olan yeni bir durumu yakınlarından saklar.

Rüyada Perde Yıkamak

Rüyada perde yıkamak, rüya sahibinin bir sorunun üstesinden geleceğini gösterir. Bu rüya, kişinin belirsizlik içinde olan bir durumu kısa sürede aydınlığa kavuşturacağını haber verir.

Rüyada Perde Diktirmek

Rüyada perde diktirmek, rüya sahibinin bir sırrını bir başkasıyla paylaşması anlamına gelir. Bu rüyayı gören kısa süre sonra hayatında gelişen yeni bir durumu güvendiği biriyle paylaşır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top