Rüyada
Pilav
Görmek

Rüyada Pilav Görmek

Rüyada pilav görmek, bolluk, bereket ve hayırlı bir kısmeti simgeler. Rüyasında pilav gören hayatında çok şanslı ve kısmetli bir döneme girer. Bekar birinin rüyasında pilav görmesi onun ileride çok kısmetli bir insanla evleneceğini müjdeler. Evli birinin rüyasında pilav görmesi de evlilikte maddi anlamda büyük bir rahatlama yaşanacağını haber verir. Rüyada tabakta pilav görmek, kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğini haber verir. Rüyada tencere dolusu pilav görmek de yaklaşmakta olan zenginliğin habercisidir. Böyle bir rüya gören uzunca bir süre maddi sıkıntı yaşamaz. (Bkz: Pirinç)

Rüyada Pilav Pişirmek

Rüyada pilav pişirmek, rüya sahibinin yaşantısında bolluk ve bereketin daim olacağını haber verir. Rüyasında pişirdiği pilavı başkasına verdiğini gören ihtiyaç sahibi birine bir yardımda bulunur. Rüyada pilav yapmak daima maddi anlamda güçlü olmaya işaret eder.

Rüyada Pilav Yemek

Rüyada pilav yemek, rüya sahibinin çok emek vererek yaptığı bir işin karşılığını bol bol alacağını gösterir. Rüyasında pilav yediğini gören tez zamanda maddi anlamda rahata kavuşur. Rüyada biriyle beraber pilav yediğini görmek de bir kazancı paylaşmak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top