Rüyada
Polis
Görmek

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek, rüya sahibinin yakınında onu gerektiğinde kollayan ve ihtiyacı olduğunda yardımına koşan güvenilir bir insanı temsil eder. Rüyasında polis gören tam da ihtiyacı olduğu bir anda iyi niyetli ve güvenilir birinden bir destek görür. Rüyada polisle konuşmak, rüya sahibinin bir konu hakkında yakınındaki güvenilir birinden önemli bir nasihat alacağını haber verir. Fakat; rüyada polis tarafından tutuklanmak iyi sayılmaz. Bu rüya, kişinin bir konuda yanlış bir karar vermek üzere olduğunu ve yakın zamanda vereceği kararlara dikkat etmediği takdirde birtakım sorunlar yaşayacağını haber verir.

Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olmak, rüya sahibinin yaşantısında sevilen ve güvenilir bir insan olduğunu gösterir. Rüyasında polis olduğunu gören herkes tarafından takdir edilecek birtakım işlere imza atar. Rüyada üzerinde polis üniforması görmek de kişinin hayatında kısa süre içinde iyi bir konuma yükseleceğini haber verir.

Rüyada Polis Arabası Görmek

Rüyada polis arabası görmek, rüya sahibinin umudunu kestiği bir konuda sevindirici bir gelişme yaşanacağını haber verir. Rüyasında ışıklar saçan polis arabası gören kısa süre sonra sıkıntılı bir durumdan kurtulur ve rahata kavuşur.

Rüyada Polisten Kaçmak

Rüyada polisten kaçmak, rüya sahibinin kendini suçlı hissedeceği bir durumla karşı karşıya kalacağını haber verir. Rüyasında polisten kaçtığını gören bir konu hakkında alacağı bir karar sonrasında kendisini kötü hisseder.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top