Rüyada
Porselen
Görmek

Rüyada Porselen Görmek

Rüyada porselen görmek, yeni bir işi simgeler. Rüyasında porselen gören kısa süre sonra yeni bir iş fırsatıyla karşılaşır. Rüyada porselen görmek aynı zamanda maddi anlamda ferahlamaya da işaret eder. Porselen rüyasında önemli olan; rüyada görülen porselenin kırık veya çatlak olmaması gerektiğidir. Çünkü; rüyada çatlak porselen görmek, rüya sahibinin olmasına kesin gözüyle baktığı bir konu hakkında beklenmedik olumsuz bir gelişme yaşanacağını haber verir. Rüyada porselen almak da kişinin uzun zamandır sahip olmayı istediği bir şeyin yakında gerçekleşeceğini müjdeler.

Rüyada Porselen Tabak Görmek

Rüyada porselen tabak görmek, rüya sahibinin yaşantısında hayalini kurduğu konuma çok yakında yükseleceğini haber verir. Rüyasında porselen tabak gören işinde terfi alır. Rüyada porselen tabakta yiyecek görmek de toplu paraya işaret eder.

Rüyada Porselen Fincan Görmek

Rüyada porselen fincan görmek, tez haber anlamına gelir. Rüyasında porselen fincan gören uzun süredir duymayı beklediği bir haberi alır. Bu rüyada önemli olan rüyada görülen porselen fincanın temiz olması gerektiğidir. Rüyada içi temiz porselen fincan görmek, sevindirici bir haber almak anlamına gelir.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top